Open Menuproduct catalogOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Stokker Tallinn, Peterburi tee

Tõnis Leppikmüügipiirkonna juht
Asko Häuslermeister+3726201198
Aleksander Gulevitšhooldetehnik
Aleksandr Gujevskihooldetehnik+37253457112
Artur Grazerhooldetehnik
Kaur Eldemeelhooldetehnik
Manne Järvahooldetehnik
Toivo Raudamhooldetehnik+372 6201198
Valdo Kivihooldetehnik+372 6201199
Viktor Juršishooldetehnik
Virgo Vološtšukhooldetehnik
Vladimir Kolosovhooldetehnik
Aleksandr Konstantinovkliendihaldur+3725162652
Artur Zakomoldinkliendihaldur
Janis Riisalukliendihaldur+37253003610
Jevgeni Ermelkliendihaldur+37253463711
Sergei Kolesnikovkliendihaldur+3725120553
Aivar Virvesmüüja+3726201199
Lauri Pähkelmüüja+3726201190
Mati Meistersonmüüja+372 6201198
Mihkel Saiamüüja+372 6201199
Riho Petersonmüüja+372 6201190
Sven Ojaveemüüja+372 6201190
Inali Marukasvilipuhastustehnika müügispetsialist+3725212562

Stokker Tallinn, Forelli

Märt Kikasmüügipiirkonna juht+3725122033
Andres Mansikhooldetehnik+372 6550008
Meiko Lainelahooldetehnik+3726550008
Toivo Heinhooldetehnik
Tõnu Aljashooldetehnik+3726550008
Erik Rähnikliendihaldur
Martin Heinkliendihaldur+37258194746
Peep Selbergkliendihaldur+3725263667
Tanel Tahkerkliendihaldur+37256688845
Raul Karumeister+372 6563068
Eiki Läänesaarmüüja+372 6563068
Jaanis Ustavmüüja+372 6563068
Kaarel Värtonmüüja+3726563068
Sander Luikmüüja+3726563068

Stokker Tartu

Aadi Juusmüügipiirkonna juht+3727308272
Andres Sütthooldetehnik+3727308280
Donald Pastarushooldetehnik+3727308280
Kalle Selberghooldetehnik+3727308270
Nikolai Skorodumovhooldetehnik
Valentin Loginovhooldetehnik+3727308280
Alo Ollisaarkliendihaldur
Andrus Paglantkliendihaldur+3725078328
Boris Kirskliendihaldur+3725134303
Veikko Blaubergkliendihaldur+3725127996
Aime Kuldkoristaja
Kert Keskkülameister+37258551335
Kalle Paalbergmüüja
Raivo Tedermüüja+3725130906
Riho Rauamäemüüja+372 7308273
Tauri Karumüüja+372 7308273

Stokker Pärnu

Taimar Midenbrittmüügipiirkonna juht+3725144764
Aivar Limmhooldetehnik+3724433569
Egert Pilliroogkliendihaldur+37258861155
Kaido Järvkliendihaldur+3725177023
Tarmo Raudkivikliendihaldur+3725056036
Aime Põldemaakoristaja
Ain Salumäemüüja+3724447870
Alar Joamüüja+3724447870
Marko Vaskemüüja3724447870

Stokker Keila

Rait Osulamüügipiirkonna juht+3726511309
Janek Naruskberghooldetehnik+3725251098
Vallo Raigohooldetehnik+3726511309
Alvar Saarsookliendihaldur+3725171617
Maido Männikkliendihaldur+3725237736
Andres Kuismanenmüüja+37253009612

Stokker Jõhvi

Taivo Toomelmüügipiirkonna juht+37258605906
Alvar Rannulahooldetehnik+3723340008
Janek Kuluhooldetehnik+372 3340008
Tarmo Bentkliendihaldur+3725101045
Janar Tukkijamüügispetsialist
Karl Bentmüüja+3723340008
Siim Simmmüüja+372 3340008

Stokker Narva

Meelis Lindmüügipiirkonna juht+37253030096
Kalmer Illipehooldetehnik+3723591159
Oleg Kašinkliendihaldur+3725270086
Sergei Feofanovmüüja+3723591159
Vladimir Tüvimüüja+37253855588

Stokker Rakvere

Urmas Arvamüügipiirkonna juht+3725084882
Valdek Maripuhooldetehnik+372 3243441
Rain Koitkliendihaldur+37253302608
Valdeko Reedomüüja+372 3243441
Viljar Sardmüüja+372 3243441

Stokker Paide

Märt Rebasmüügipiirkonna juht+3725129974
Kristo Lihtkliendihaldur+3725020917
Kaido Koitlamüüja+372 3849686

Stokker Viljandi

Viljar Türnermüügipiirkonna juht+3725272188
Taavi Varkelhooldetehnik+372 4355328
Jaanus Siimkliendihaldur+3725178704
Hannes Taalmüüja+372 4355328
Jüri Jõurammüüja+3724355328

Stokker Võru

Urmo Luikmüügipiirkonna juht+372 7822685
Madis Juhkamhooldetehnik+3727822685
Sander Rõõmusokskliendihaldur+37253081989
Ants-Kristjan Lautermüüja+3727822685
Karsten Hollomüüja+3727822685

Stokker Kuressaare

Neil Rüüsmüügipiirkonna juht
Jüri Spitsõnhooldetehnik+372 4531095
Marko Ilumetskliendihaldur+37253416476
Mario Kajumüüja+3724531095

Stokker Haapsalu

Eda Megimüügipiirkonna juht+3724724277
Raido Jüriööhooldetehnik+372724277
Remo Sirilakliendihaldur+37253813392
Ando Sündemamüüja+3724724277
Jaanus Peenojamüüja+3724724277

Autondusvaldkonna müügidivisjon

Marko Urbladivisjoni direktor+3726201128
Allan Sagurkliendihaldur+3725140300
Indrek Pallonkliendihaldur+3725038053
Marek Rihekliendihaldur+3725127134
Peeter Sillastekliendihaldur+3725264222
Andrus Aarpuumüügispetsialist+37258877972
Raido Salutammmüügispetsialist+3725185563
Rivo Männikmüügispetsialist+37253317550

Statsionaarsete seadmete hooldedivisjon

Marek Kontmeister+3725180131
Andreas Kaharhooldetehnik+37253229145
Indrek Salumäehooldetehnik
Janek Volkehooldetehnik
Karl Erik Pungashooldetehnik
Martin Lintshooldetehnik
Varno Siliksaarhooldetehnik

Müügiosakond

Sulev Hallikjaemüügidivisjoni direktor+3726201186
Renee Preimanjuhatuse liige+3726201115

Ehitustehnika divisjon

Madis Kaurjuhatuse liige+3725231253
Jüri Pirsmüügispetsialist+37253426715
Tervo Nõmmmüügispetsialist+3725024055
Tiit Liiasmüügispetsialist+3725044359
Andrei Sekljutskitootejuht+372 6201142
Reimo Narvatootejuht+3725111037

Stokkeri ostuosakond

Haive Petersonostuspetsialist
Raido Klabberostuspetsialist
Indrek Toomeokstootejuht
Kaarel Lumitootejuht+3725281031
Timmo Eenmaatootejuht

Aia- ja metsatehnika ostuosakond

Urmas Printstootevaldkonna juht+372 6201107
Kairi Jaksiostuspetsialist+3726201135
Egert Pedastsaartootejuht+3726201178

Elektrikäsitööriistade ostuosakond

Mate Päärsootootevaldkonna juht+372 6201101
Reimo Metsostuspetsialist+372 6201105

Määrdeainete ostuosakond

Henry Posttootevaldkonna juht+372 6201138
Elin Mandelostuspetsialist

Puhastusseadmete ostuosakond

Janis Mäehunttootevaldkonna juht
Merili Taraostuspetsialist

Tööriiete ja isikukaitsevahendite osakond

Risto Leidsaartootevaldkonna juht+37255603070
Veiko Viiraostuspetsialist+37253080500
Kristina Tammtootespetsialist

Keevituseadmete ja lisamaterjalide osakond

Juri Ledjajevtootevaldkonna juht+3726201168
Liidia Makutostuspetsialist+372 6201113
Anton Nurktootespetsialist+3725259622
Roman Kovalkovtootespetsialist+3725129257

Järelmüügi ja tehnilise toe osakond

Valeri Vetšerkovskitootevaldkonna juht+37253081200
Annika Pentinenostuspetsialist
Irina Novitskajaostuspetsialist
Artur Tšerenkovtehniline nõustaja+372 6201144

Pardavimų padalinys Kauno

Donatas BorkysRegiono vadovas+370 37 310959
Artūras JakuitisMeistras+370 612 76182
Aurimas GeštautasMeistras+370 615 50971
Kęstutis SalatkaMeistras+370 686 26975
Valdas UpstasPard.vadovas/salono vadybininkas+370 612 42422
Edvinas VolosenkovasPardavėjas - konsultantas+370 698 12762
Mantas VileikisPardavėjas - konsultantas+370 620 57106
Dainius CiegėPardavimų vadybininkas+370 614 84661
Olegas NazarovasPardavimų vadybininkas+370 614 49149
Paulius DiržiusPardavimų vadybininkas+370 616 00582
Edmundas ValysSalono vadybininkas+370 611 19163
Deividas GutauskasVyr. meistras+370 614 56593
Raimondas JasionisVyr. pardavimų vadybininkas+370 616 00585

Pardavimų padalinys Vilnius - Savanorių g.

Darius UtkaPadalinio vadovas+370 614 84662
Ričardas Bagdonavičius+370 620 29855
Albertas RuseckasMeistras+370 698 49303
Gediminas JuršėnasMeistras+370 61940746
Žilvinas ŠiemaitisPardavėjas - konsultantas+370 61342946
Rimantas KisieliusPardavėjas/konsultantas-sandėlininkas+370 612 91633
Marius KondratovičPardavimų vadybininkas+370 616 50417
Gintaras ZigmantasSalono vadybininkas+370 5 2388967

Pardavimų padalinys Vilnius - Ukmergės g.

Ramūnas SinkevičiusPard.vadovas/salono vadybininkas+370 698 34260
Valdas RynkevičiusPardavėjas - konsultantas+370 613 80043
Egidijus GutauskasPardavėjas/konsultantas-sandėlininkas+370 616 28686
Giedrius JuodisPardavimo vadybininkas+370 618 07598

Pardavimų padalinys Klaipėda

Augustas VertulisPadalinio vadovas+370 614 43967
Andrius KazlauskasMeistras+370 606 47276
Rimaldas PociusMeistras+370 616 16214
Martynas ŠarpnickisPardavimų vadybininkas+370 60565180
Vaidas ButkusPardavimų vadybininkas+370 618 56184
Tadas PetrauskasSalono vadybininkas+370 682 00337

Pardavimų padalinys Šiauliai

Andrėj TruškovskijPadalinio vadovas+370 616 84313
Gediminas VaigauskisPardavimų vadybininkas+370 618 07191
Kęstutis Dobrovolskis(Mažeik)Pardavimų vadybininkas+370 687 24369
Titas JasiūnasSalono vadybininkas+370 696 67147

Pardavimų padalinys Alytus

Saulius FedaravičiusPadalinio vadovas+370 614 84660
Laimonas DraugelisMeistras+370 315 72607
Daiva ŽiūrienėPard. vadovė/salono vadyb.+370 663 77385
Lukas AršulisPardavėjas - konsultantas+370 315 72607

Pardavimų padalinys Tauragė

Virginijus ZonysPardavėjas - konsultantas+370 682 07259
Robertas MickevičiusPardavimų vadybininkas+370 615 66324

Pardavimų padalinys Utena

Remigijus ŠinkūnasPardavimų vadybininkas+370 698 15384
Arūnas PekštenisSalono vadybininkas+370 616 53845

Pardavimų padalinys Autoverslas

Valdas KatinasMeistras+370 611 54593
Saulius GrimalauskasPardavimo vadybininkas+370 611 19767
Robertas SipavičiusPardavimų vadybininkas+370 601 37392
Tomas BičkauskasPardavimų vadybininkas+370 620 57652
Viktoras ZadiranasPardavimų vadybininkas+370 615 41060
Povilas ŪselisProjektų vadovas+370 618 77687

Sunkiosios technikos servisas Pasvalys

Almonas ČepinskasMechanikas+370 616 28585
Teodoras UžkurasMechanikas
Andrius GriciūnasServiso vadybininkas+370 696 77473

Suvirinimo technika

Gediminas AblingisProdukto vadybininkas+370 37 310959

Sodo technika

Mindaugas AmbrasasProdukto specialistas+370 5 2388967

Elektriniai įrankiai

Sergėjus KudriašovasProdukto specialistas+370 37 311548

Tepimo priemonės

Mantas StaškusProdukto specialistas+370 686 26974

Darbo drabužiai ir saugos priemonės

Vilma RašimienėProdukto specialistė+370 616 00697

Valymo technika

Rolandas AntanavičiusProdukto specialistas+370 687 82895

Smulkaus remonto atsarginės detalės

Jonas JurgilasAtsarginių detalių vadybininkas+370 620 20726

AGRI

Linas MatulaitisProjektų vadovas+370 687 20541
Mindaugas VėsulasProjektų vadovas+370 620 85351

Pardavimų p. Sunkioji technika

Aurimas IvanauskasProjektų vadovas+370 612 27223
Ramūnas MineikisProjektų vadovas+370 687 21945
Tomas PulokasProjektų vadovas+370 614 56640

Sunkiosios technikos Servisas Vilnius

Antanas UbartasMechanikas+370 5 2375525
Vytas LukšaMechanikas+370 5 2375525
Virginijus BačkisProduktų specialistas+370 5 2375525
Saulius JurevičiusServiso vadybininkas+370 610 06827

Sunkiosios technikos servisas

Andrius BūdaServiso vadovas+370 682 22056
Karolis AndrijauskasServiso tech.konsultantas+370 620 34738

Stokker Krasta, Rīga

Kaspars Dreiblatsnodaļas vadītājs27897257
Eduards Bergmanisveikala vadītājs25885052
Ainārs Kudrjavcevsmehāniķis29339123; 67245585
Vadims Smirnovsmehāniķis26546956
Artūrs Urtānspārdevējs-konsultants25751200
Ervīns Sprukstspārdevējs-konsultants67114205
Artūrs Salmanistirdzniecības pārstāvis27897247
Igors Dombrovskistirdzniecības pārstāvis28635067
Kaspars Armanstirdzniecības pārstāvis29373983
Kaspars Sīlistirdzniecības pārstāvis26594151
Rihards Ozollapatirdzniecības pārstāvis27841781
Romāns Loginstirdzniecības pārstāvis25724471
Vadims Nacevičstirdzniecības pārstāvis27897259
Jānis Kalējsvecākais pārdevējs22039954

Serviss Krasta, Rīga

Andris Raičenoksservisa vadītājs29194051; 67245585
Andris Sproģismehāniķis67245585
Dainis Gabrānsmehāniķis67245585
Dmitrijs Brokersmehāniķis67245585
Gatis Konradimehāniķis67245585
Jurijs Petuhovsmehāniķis67245585
Mārtiņš Vaivodsmehāniķis67245585
Normunds Krūmiņšmehāniķis67245585
Oskars Caunemehāniķis67245585
Artis Vējkājsservisa pieņēmējs28363771; 67245585
Mārtiņš Puriņšservisa pieņēmējs29339123; 67245585

Stokker Kalnciema, Rīga

Māris Kalvaveikala vadītājs22117397
Edgars Naļivaikomehāniķis27833429
Māris Lancmanispārdevējs-konsultants28394067
Jānis Kulbarstirdzniecības pārstāvis28348939

Stokker Brīvības, Rīga

Edgars Metlānsveikala vadītājs28344739
Raimonds Tidriķispārdevējs-konsultants27867158
Romāns Lazarstirdzniecības pārstāvis29517838

Stokker Jelgava

Kaspars Zonenbergsveikala vadītājs29104807
Dins Kalējsmehāniķis63027299
Artūrs Lavrinovičspārdevējs-konsultants27897254
Aleksandrs Belovstirdzniecības pārstāvis29213706
Ģirts Sējatirdzniecības pārstāvis29153599

Stokker Valmiera

Aigars Balodisveikala vadītājs29119002
Aigars Rodemehāniķis64223032
Mārcis Vitmanispārdevējs-konsultants22033062
Ainārs Ozoliņštirdzniecības pārstāvis20240211
Sandis Galdiņštirdzniecības pārstāvis26303718

Stokker Daugavpils

Maksims Fiļipovsveikala vadītājs28616927
Oļegs Lebedjokspārdevējs-konsultants27897249
Juris Līģeristirdzniecības pārstāvis29191925
Sergejs Fajnovstirdzniecības pārstāvis22010294

Stokker Liepāja

Māris Bunkaveikala vadītājs26529953
Nauris Galdikspārdevējs-konsultants27897241
Egils Laiveniekstirdzniecības pārstāvis26531163
Ivars Pucenstirdzniecības pārstāvis26438730
Kristaps Šēnbergstirdzniecības pārstāvis26311461

Stokker Jēkabpils

Edijs Sovetovsveikala vadītājs20300207
Elvits Žagarstirdzniecības pārstāvis65235227
Ilvars Muceniekstirdzniecības pārstāvis25708961

Stokker Rēzekne

Gunārs Lipskisveikala vadītājs26413909
Ruslans Bondarenkotirdzniecības pārstāvis26613771
Uģis Gorsānstirdzniecības pārstāvis25669640

Stokker Saldus

Ingvars Beseristirdzniecības pārstāvis28631682

Stokker Ventspils

Vairis Miltiņštirdzniecības pārstāvis27845639
Arvis Indolstirdzniecības pārstāvis25423526

Smērvielu un garāžas tehnikas tirdzniecība

Mārcis Čupriksnodaļas vadītājs26375714
Ivars Močsmehāniķis67969121
Guntars Pakalnsproduktu vadītājs26329781
Anatolijs Starovoitovstirdzniecības pārstāvis67969121
Edgars Saulītistirdzniecības pārstāvis28387336
Ojārs Ošānstirdzniecības pārstāvis29408641

Komunālā tehnika

Jānis Spordziņšpārdošanas projektu vadītājs26461178
Kristaps Baumanistirdzniecības pārstāvis26593569

Industriālā tehnika (JCB)

Uģis Strazdiņšpārdošanas proj. koordinators67245571
Jurijs Zjabkinspārdošanas projektu vadītājs26835293
Oskars Inkapārdošanas projektu vadītājs29334660
Renārs Pavasaristirdzniecības pārstāvis26321100
 
Log in to e-shop
Don´t know your password or want to cange it?


Not yet registered? Register new customer account

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID-kaardiga. Log in with ID-card >

Login FBLogin with Google