Open Menuproduct catalogOpen SearchOpen CartOpen Account
X

Stokker Tallinn, Peterburi tee

Tõnis Leppikmüügipiirkonna juht
Aleksander Gulevitšhooldetehnik
Aleksandr Gujevskihooldetehnik+37253457112
Kaspar Männikhooldetehnik
Kaur Eldemeelhooldetehnik
Manne Järvahooldetehnik
Toivo Raudamhooldetehnik+372 6201198
Valdo Kivihooldetehnik+372 6201199
Varno Siliksaarhooldetehnik
Viktor Juršishooldetehnik
Vladimir Kolosovhooldetehnik
Aleksandr Konstantinovkliendihaldur+372 5162652
Janis Riisalukliendihaldur+37253003610
Jevgeni Ermelkliendihaldur+372 53463711
Sergei Kolesnikovkliendihaldur+372 5120553
Asko Häuslermeister+3726201198
Aivar Virvesmüüja+3726201199
Lauri Pähkelmüüja+3726201190
Mati Meistersonmüüja+372 6201198
Mihkel Saiamüüja+372 6201199
Riho Petersonmüüja+372 6201190
Sven Ojaveemüüja+372 6201190
Inali Marukasvilipuhastustehnika müügispetsialist+3725212562

Stokker Tallinn, Forelli

Märt Kikasmüügipiirkonna juht+37259190892
Andres Mansikhooldetehnik+372 6550008
Meiko Lainelahooldetehnik+3726550008
Toivo Heinhooldetehnik
Tõnu Aljashooldetehnik+372 6550008
Martin Heinkliendihaldur+37258194746
Peep Selbergkliendihaldur+372 5263667
Tanel Tahkerkliendihaldur+37256688845
Raul Karumeister+372 6563068
Eiki Läänesaarmüüja+372 6563068
Jaanis Ustavmüüja+372 6563068
Kaarel Värtonmüüja+3726563068
Sander Luikmüüja+3726563068

Stokker Tartu

Aadi Juusmüügipiirkonna juht+3727308272
Andres Sütthooldetehnik+3727308280
Donald Pastarushooldetehnik+3727308280
Kalle Selberghooldetehnik+3727308270
Valentin Loginovhooldetehnik+3727308280
Andrus Paglantkliendihaldur+372 5078328
Boris Kirskliendihaldur+3725134303
Veikko Blaubergkliendihaldur+3725127996
Aime Kuldkoristaja
Kert Keskkülameister+37258551335
Raivo Tedermüüja+372 5130906
Riho Rauamäemüüja+372 7308273
Tauri Karumüüja+372 7308273

Stokker Pärnu

Taimar Midenbrittmüügipiirkonna juht+3725144764
Aivar Limmhooldetehnik+3724433569
Egert Pilliroogkliendihaldur+37258861155
Kaido Järvkliendihaldur+372 5177023
Tarmo Raudkivikliendihaldur+372 5056036
Aime Põldemaakoristaja
Ain Salumäemüüja+3724447870
Alar Joamüüja+3724447870
Marko Vaskemüüja3724447870

Stokker Keila

Rait Osulamüügipiirkonna juht+3726511309
Janek Naruskberghooldetehnik+3726511309
Vallo Raigohooldetehnik+3726511309
Alvar Saarsookliendihaldur+3725171617
Maido Männikkliendihaldur+3725237736
Andres Kuismanenmüüja+37253009612

Stokker Jõhvi

Taivo Toomelmüügipiirkonna juht+372 5036990
Alvar Rannulahooldetehnik+3723340008
Janek Kuluhooldetehnik+372 3340008
Tarmo Bentkliendihaldur+372 5101045
Janar Tukkijamüügispetsialist
Karl Bentmüüja+3723340008
Siim Simmmüüja+372 3340008

Stokker Narva

Meelis Lindmüügipiirkonna juht+37253030096
Kalmer Illipehooldetehnik+3723591159
Oleg Kašinkliendihaldur+3725270086
Sergei Feofanovmüüja+372 3591159
Vladimir Tüvimüüja+37253855588

Stokker Rakvere

Urmas Arvamüügipiirkonna juht+3725084882
Valdek Maripuhooldetehnik+372 3243441
Rain Koitkliendihaldur+37253302608
Valdeko Reedomüüja+372 3243441
Viljar Sardmüüja+372 3243441

Stokker Paide

Märt Rebasmüügipiirkonna juht+3725129974
Jürmo Sillastehooldetehnik+3723849686
Kristo Lihtkliendihaldur+372 5020917
Kaido Koitlamüüja+372 3849686

Stokker Viljandi

Viljar Türnermüügipiirkonna juht+3725272188
Taavi Varkelhooldetehnik+372 4355328
Jaanus Siimkliendihaldur+3725178704
Hannes Taalmüüja+372 4355328
Jüri Jõurammüüja+3724355328

Stokker Võru

Urmo Luikmüügipiirkonna juht+372 7822685
Madis Juhkamhooldetehnik+3727822685
Sander Rõõmusokskliendihaldur+372 53081989
Ants-Kristjan Lautermüüja+3727822685
Karsten Hollomüüja+3727822685

Stokker Kuressaare

Neil Rüüsmüügipiirkonna juht
Jüri Spitsõnhooldetehnik+372 4531095
Marko Ilumetskliendihaldur372 53416476
Mario Kajumüüja+372 4531095

Stokker Haapsalu

Eda Megimüügipiirkonna juht+3724724277
Raido Jüriööhooldetehnik+372724277
Remo Sirilakliendihaldur+37253813392
Ando Sündemamüüja+3724724277
Jaanus Peenojamüüja+372 4724277

Autondusvaldkonna müügidivisjon

Marko Urbladivisjoni direktor+3726201128
Allan Sagurkliendihaldur+3725140300
Indrek Pallonkliendihaldur+372 5038053
Marek Rihekliendihaldur+372 5127134
Peeter Sillastekliendihaldur+372 5264222
Andrus Aarpuumüügispetsialist37258877972
Raido Salutammmüügispetsialist+372 5185563
Rivo Männikmüügispetsialist+372 53317550

Statsionaarsete seadmete hooldedivisjon

Marek Kontmeister+3725180131
Andreas Kaharhooldetehnik+37253229145
Janek Volkehooldetehnik
Martin Lintshooldetehnik
Üllar Tammemägihooldetehnik+37255611032

Müügiosakond

Sulev Hallikjaemüügidivisjoni direktor+3726201186
Renee Preimanmüügidirektor+3726201115

Ehitustehnika divisjon

Aare Meisterdivisjoni direktor+3726201146
Jüri Pirsmüügispetsialist+372 53426715
Tervo Nõmmmüügispetsialist+3725024055
Tiit Liiasmüügispetsialist+3725044359
Andrei Sekljutskitootejuht+372 6201142
Reimo Narvatootejuht+372 5111037

Ehitustehnika hooldus

Deniss Ledjajevtootevaldkonna juht+3726201176
Sergei Musijevtehniline nõustaja+372 6201165
Stanislav Samarkanovtehniline nõustaja
Vjatšeslav Kapustinvaruosade tootejuht+3726201131

Ehitustehnika hooldus Jõhvi

Kristjan Kaskmeister+372 3340008
Ago Veskushooldetehnik+3723591159
Aleksei Froljonokhooldetehnik+37253540115
Andrei Mihhaltšikhooldetehnik+372 5107208
Valeri Jelissejevhooldetehnik+372 3591159

Ehitustehnika hooldus Tallinn

Andrus Õunmaameister+3725054359
Alexander Magadeevhooldetehnik
Alo Saarhooldetehnik
Avo Karelsonhooldetehnik+372 5148988
Sergei Frolovhooldetehnik
Sergei Tihhonovhooldetehnik
Viktor Liiasmüüja+37253331194

Ehitustehnika hooldus Tartu

Mart Pipenbergmeister+3725107500
Ahti Kodashooldetehnik
Aleksandr Bažanovhooldetehnik+372 7428510
Andres Sandrehooldetehnik+372 7308280
Tiit Tiislerhooldetehnik+372 7308290

Stokkeri ostuosakond

Madis Kaurdivisjoni direktor+3725231253
Haive Petersonostuspetsialist
Raido Klabberostuspetsialist
Indrek Toomeokstootejuht
Kaarel Lumitootejuht+372 5281031
Timmo Eenmaatootejuht+3726201129

Aia- ja metsatehnika ostuosakond

Urmas Printstootevaldkonna juht+372 6201107
Kairi Jaksiostuspetsialist+3726201135
Egert Pedastsaartootejuht+3726201178

Elektrikäsitööriistade ostuosakond

Mate Päärsootootevaldkonna juht+372 6201101
Reimo Metsostuspetsialist+372 6201105

Määrdeainete ostuosakond

Henry Posttootevaldkonna juht+372 6201138
Elin Mandelostuspetsialist

Puhastusseadmete ostuosakond

Janis Mäehunttootevaldkonna juht
Merili Taraostuspetsialist

Tööriiete ja isikukaitsevahendite osakond

Risto Leidsaartootevaldkonna juht+372 55603070
Veiko Viiraostuspetsialist+37253080500
Kristina Tammtootespetsialist

Keevituseadmete ja lisamaterjalide osakond

Juri Ledjajevtootevaldkonna juht+3726201168
Liidia Makutostuspetsialist+372 6201113
Anton Nurktootespetsialist+372 5259622
Roman Kovalkovtootespetsialist+3725129257

Järelmüügi ja tehnilise toe osakond

Valeri Vetšerkovskitootevaldkonna juht+37253081200
Annika Pentinenostuspetsialist
Irina Novitskajaostuspetsialist
Artur Tšerenkovtehniline nõustaja+372 6201144

Pardavimų padalinys Kauno

Donatas BorkysRegiono vadovas+370 37 310959
Artūras JakuitisMeistras+370 612 76182
Aurimas GeštautasMeistras+370 615 50971
Kęstutis SalatkaMeistras+370 686 26975
Valdas UpstasPard.vadovas/salono vadybininkas+370 612 42422
Edvinas VolosenkovasPardavėjas - konsultantas+370 698 12762
Mantas VileikisPardavėjas - konsultantas+370 620 57106
Dainius CiegėPardavimų vadybininkas+370 614 84661
Olegas NazarovasPardavimų vadybininkas+370 614 49149
Paulius DiržiusPardavimų vadybininkas+370 616 00582
Edmundas ValysSalono vadybininkas+370 611 19163
Deividas GutauskasVyr. meistras+370 614 56593
Raimondas JasionisVyr. pardavimų vadybininkas+370 616 00585

Pardavimų padalinys Vilnius - Savanorių g.

Darius UtkaPadalinio vadovas+370 614 84662
Ričardas Bagdonavičius+370 620 29855
Albertas RuseckasMeistras+370 698 49303
Žilvinas ŠiemaitisPardavėjas - konsultantas+370 61342946
Valdas RynkevičiusPardavėjas - konsultantas
Rimantas KisieliusPardavėjas/konsultantas-sandėlininkas+370 612 91633
Giedrius JuodisPardavimo vadybininkas+370 618 07598
Marius KondratovičPardavimų vadybininkas+370 616 50417
Gintaras ZigmantasSalono vadybininkas+370 695 48203

Pardavimų padalinys Vilnius - Ukmergės g.

Ramūnas SinkevičiusPard.vadovas/salono vadybininkas+370 698 34260
Egidijus GutauskasPardavėjas/konsultantas-sandėlininkas+370 616 28686

Pardavimų padalinys Klaipėda

Augustas VertulisPadalinio vadovas+370 614 43967
Andrius KazlauskasMeistras+370 606 47276
Rimaldas PociusMeistras+370 616 16214
Martynas ŠarpnickisPardavimų vadybininkas+370 46 300309
Vaidas ButkusPardavimų vadybininkas+370 618 56184
Tadas PetrauskasSalono vadybininkas+370 682 00337

Pardavimų padalinys Šiauliai

Andrėj TruškovskijPadalinio vadovas+370 616 84313
Titas JasiūnasPardavėjas - konsultantas+370 696 67147
Gediminas VaigauskisPardavimų vadybininkas+370 618 07191
Kęstutis Dobrovolskis(Mažeik)Pardavimų vadybininkas+370 687 24369

Pardavimų padalinys Alytus

Saulius FedaravičiusPadalinio vadovas+370 614 84660
Daiva ŽiūrienėPard. vadovė/salono vadyb.+370 663 77385
Lukas AršulisPardavėjas - konsultantas+370 315 72607
Rimantas RadzevičiusSalono vadybininkas+370 614 72805

Pardavimų padalinys Tauragė

Virginijus ZonysPardavėjas - konsultantas+370 682 07259
Robertas MickevičiusPardavimų vadybininkas+370 615 66324

Pardavimų padalinys Utena

Gedas GirgždysPardavėjas - konsultantas+370 61940746
Remigijus ŠinkūnasPardavimų vadybininkas+370 698 15384
Arūnas PekštenisSalono vadybininkas+370 616 53845

Pardavimų padalinys Autoverslas

Valdas KatinasMeistras+370 611 54593
Saulius GrimalauskasPardavimo vadybininkas+370 611 19767
Robertas SipavičiusPardavimų vadybininkas+370 601 37392
Tomas BičkauskasPardavimų vadybininkas+370 620 57652
Viktoras ZadiranasPardavimų vadybininkas+370 615 41060
Povilas ŪselisProjektų vadovas+370 618 77687

Sunkiosios technikos servisas Pasvalys

Almonas ČepinskasMechanikas
Teodoras UžkurasMechanikas
Andrius GriciūnasServiso vadybininkas+37069677473

Suvirinimo technika

Gediminas AblingisProdukto vadybininkas+370 37 310959

Sodo technika

Mindaugas AmbrasasProdukto specialistas+370 5 2388967

Elektriniai įrankiai

Sergėjus KudriašovasProdukto specialistas+370 37 311548

Tepimo priemonės

Mantas StaškusProdukto specialistas+370 37 310959

Darbo drabužiai ir saugos priemonės

Vilma RašimienėProdukto specialistė+370 616 00697

Valymo technika

Rolandas AntanavičiusProdukto specialistas+370 687 82895

Smulkaus remonto atsarginės detalės

Jonas JurgilasAtsarginių detalių vadybininkas

AGRI

Linas MatulaitisProjektų vadovas+370 687 20541
Marius VilkončiusProjektų vadovas+370 626 95416
Mindaugas VėsulasProjektų vadovas+370 620 85351

Pardavimų p. Sunkioji technika

Aurimas IvanauskasProjektų vadovas+370 612 27223
Ramūnas MineikisProjektų vadovas+370 687 21945
Tomas PulokasProjektų vadovas+370 614 56640

Sunkiosios technikos Servisas Vilnius

Antanas UbartasMechanikas+370 5 2375525
Tadas VaitkevičiusMechanikas
Vytas LukšaMechanikas+370 5 2375525
Virginijus BačkisProduktų specialistas+370 5 2375525
Saulius JurevičiusServiso vadybininkas+37061006827

Sunkiosios technikos servisas

Andrius BūdaServiso vadovas+370 682 22056
Karolis AndrijauskasServiso tech.konsultantas+370 620 34738

Stokker Krasta, Rīga

Kaspars Dreiblatsnodaļas vadītājs27897257
Eduards Bergmanisveikala vadītājs25885052
Ainārs Kudrjavcevsmehāniķis29339123; 67245585
Vadims Smirnovsmehāniķis26546956
Ervīns Sprukstspārdevējs67114205
Artūrs Urtānspārdevējs-konsultants25751200
Jānis Kalējspārdevējs-konsultants22039954
Artūrs Salmanistirdzniecības pārstāvis27897247
Igors Dombrovskistirdzniecības pārstāvis28635067
Kaspars Armanstirdzniecības pārstāvis29373983
Kaspars Sīlistirdzniecības pārstāvis26594151
Romāns Loginstirdzniecības pārstāvis25724471
Vadims Nacevičstirdzniecības pārstāvis27897259

Pēcpārdošana Krasta, Rīga

Andris Raičenoksservisa vadītājs29194051; 67245585
Andris Sproģismehāniķis67245585
Dainis Gabrānsmehāniķis67245585
Dmitrijs Brokersmehāniķis67245585
Eduards Pūcemehāniķis67245585
Gatis Konradimehāniķis67245585
Jurijs Petuhovsmehāniķis67245585
Mārtiņš Vaivodsmehāniķis67245585
Normunds Krūmiņšmehāniķis67245585
Artis Vējkājsservisa pieņēmējs28363771; 67245585
Mārtiņš Puriņšservisa pieņēmējs29339123; 67245585

Stokker Kalnciema, Rīga

Māris Kalvaveikala vadītājs22117397
Edgars Naļivaikomehāniķis27833429
Māris Lancmanispārdevējs28394067
Jānis Kulbarstirdzniecības pārstāvis28348939

Stokker Brīvības, Rīga

Edgars Metlānsveikala vadītājs28344739
Raimonds Tidriķispārdevējs-konsultants27867158
Romāns Lazarstirdzniecības pārstāvis29517838

Stokker Jelgava

Kaspars Zonenbergsveikala vadītājs29104807
Dins Kalējsmehāniķis63027299
Artūrs Lavrinovičspārdevējs-konsultants27897254
Aleksandrs Belovstirdzniecības pārstāvis29213706
Ģirts Sējatirdzniecības pārstāvis29153599

Stokker Valmiera

Aigars Balodisveikala vadītājs29119002
Aigars Rodemehāniķis64223032
Ainārs Ozoliņštirdzniecības pārstāvis20240211
Mārcis Vitmanistirdzniecības pārstāvis22033062
Sandis Galdiņštirdzniecības pārstāvis26303718

Stokker Daugavpils

Maksims Fiļipovsveikala vadītājs28616927
Juris Līģeristirdzniecības pārstāvis29191925
Sergejs Fajnovstirdzniecības pārstāvis22010294

Stokker Liepāja

Māris Bunkaveikala vadītājs26529953
Fēlikss Laiveniekspārdevējs-konsultants27897241
Egils Laiveniekstirdzniecības pārstāvis26531163
Ivars Pucenstirdzniecības pārstāvis26438730
Kristaps Šēnbergstirdzniecības pārstāvis26311461

Stokker Jēkabpils

Edijs Sovetovstirdzniecības pārstāvis20300207
Ilvars Muceniekstirdzniecības pārstāvis25708961

Stokker Rēzekne

Gunārs Lipskisveikala vadītājs26413909
Ruslans Bondarenkotirdzniecības pārstāvis26613771
Uģis Gorsānstirdzniecības pārstāvis25669640

Stokker Saldus

Ingvars Beseristirdzniecības pārstāvis28631682

Stokker Ventspils

Vairis Miltiņštirdzniecības pārstāvis27845639
Arvis Indolstirdzniecības pārstāvis25423526

Smēreļļas, garāžas tehnika

Mārcis Čupriksnodaļas vadītājs26375714
Ivars Močsmehāniķis67969121
Guntars Pakalnsproduktu vadītājs26329781
Edgars Saulītistirdzniecības pārstāvis28387336
Ojārs Ošānstirdzniecības pārstāvis29408641

Komunālā tehnika

Jānis Spordziņšpārdošanas projektu vadītājs26461178
Kristaps Baumanistirdzniecības pārstāvis26593569

Industriālā tehnika (JCB)

Uģis Strazdiņšpārdošanas proj. koordinators67245571
Jurijs Zjabkinspārdošanas projektu vadītājs26835293
Oskars Inkapārdošanas projektu vadītājs29334660
Renārs Pavasaristirdzniecības pārstāvis26321100
 
Log in to e-shop
username
password


If you are already Stokker customer, but you haven´t use e-shop yet or don´t know you password, then order it. Don´t know your password or want to cange it?
Log in with ID-card

Kui oled juba Stokkeri klient ning oled andnud meile oma isikukoodi, saad e-poodi sisse logida ID- kaardiga. Log in with ID-card >

Register new customer account